کامل ترین راهنما برای انتخاب بهترین برند باتری ماشین فروردین 1401 سایت باتری آنتایم | نکاس باتری

مثلاً برای خودرو پراید باتری ۵۰ و ۵۵ و ۶۰ و ۶۶ و ۷۴ آمپرساعت می توان نصب کرد و برای خودرو پژو پارس و سمند باتری ۶۶ و ۷۴ آمپرساعت می توان نصب کرد. ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید اسپری لاستیک خودرو و خرید کمک فنر خودرو را نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید. در نتیجه فراموش نکنید که در هنگام انتخاب باتری مناسب خودرو، باید به ابعاد باتری نیز توجه کنید. در یک نتیجه­‌گیری کلی، می­‌توان گفت که برای خرید باتری ماشین بهتر است به سراغ باتری­‌های اتمی بروید.

کامل ترین راهنما برای انتخاب بهترین برند باتری ماشین فروردین 1401 سایت باتری آنتایم | نکاس باتری

این باتری ها نسبتا مدرن تر بوده و به دلیل ساختار و طراحی بهتر تا سه برابر مقاومت بیشتر از خود در برابر ضربات و تکان های شدید نشان می دهند (و از این جهت با عوارض جاده بهتر روبرو می شوند). همچنین این نوع باتری ها معمولا به صورت پلمپ شده هستند و صفحات آنها که از قبل شارژ می شوند، نیازی به افزودن آب مقطر ندارند. در نظر داشتن ابعاد باتری موردی ساده است، اما به هر حال باید با توجه به اندازه محل مورد نظر انتخاب شود. به بیان دیگر، اندازه آن طوری باشد که به سادگی در زیر کاپوت و محل مورد نظر خود قرار گیرد. کاملاً واضح است که در صورت کوچک بودن یا بزرگ بودن اندازه، در جایگاه مشخص شده خود قرار نخواهد گرفت. همچنین، نقطه فروش، منطقه جغرافیایی و قوانین محلی نیز ممکن است بر قیمت تأثیر بگذارند.

باتری خودرو چیست و چه زمانی نیاز به تعویض دارد؟

مهمتر از همه، باتری ماشین شما برای راه اندازی وسیله نقلیه شما بسیار مهم است. برای این منظور ، معمولاً از 2 باتری 12 ولتی 60 تا 220 آمپر در سیستم برق خودرو استفاده می شود. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب و تامین باتری های سنگین اتومبیل در انواع مختلف ، میزان آمپراژ یا همان میزان ذخیره انرژی است. در این مقاله سعی شده است ویژگی های انواع باتری های معرفی و بررسی شود و نکات مهم هنگام خرید باتری خودرو  که نقش موثری در خرید باتری دارد را تشریح کنیم.

باتری اتمی خودرو لاین مدل MF55530

این خوردگی می‌تواند در میزان انتقال جریان الکتریسیته تاثیر گذار بوده و مانع از بسته‌شدن مستحکم کابل به باتری شود، در نتیجه در تکان‌های شدید ممکن است این اتصال جدا شود. آلیاژ به کار رفته در ساخت این بست از نوع برنز-روی بوده و همین موضوع باعث افزایش مقاومت آن در برابر خوردگی می‌شود. بست الکترود باتری فوق وزنی برابر 80 گرم دارد و پیچ‌های چهارسو و چهارگوش در آن به کار رفته است.

  • همچنین باید بررسی کنید که قطب‌های مثبت و منفی باتری در سمتی قرار گرفته باشند که با خودروی شما هماهنگ باشد.
  • ولی اگر این سختی را بپذیرید و به دستور العمل های بالا عمل کنید، دیگر از انتخاب خود هرگز پشیمان نخواهید شد.
  • خیلی از این نکات شاید بسیار ساده باشند ولی دیده شده که مشتریان بدلیل عدم اطلاعات کافی، به همین نکات ساده توجه نکرده و اقدام به خرید باتری خودرو می کنند.
  • چرا که اگر بخواهید از روش قدیمی که در واقع همان باتری به باتری کردن است استفاده کنید نیاز به کابل اتصال و یک خودروی دیگر دارید.
  • چنانچه شما در محیطی هستید که دارای هوای گرمسیری است باید به سراغ باتری هایی بروید که بر روی آن ها حرف S مشص شده است بروید.
  • با مطالعه مطالبی که در ادامه بیان می­‌کنیم، نکات کاربردی و کلیدی را دریافت خواهید کرد.
ظرفیت آنها بر حسب کیلووات ساعت بیان می شود و هر چه ظرفیت بیشتر باشد، مسافت پیموده شده در یک چرخه شارژ کامل بیشتر است، درست مانند حجم باک خودرو. البته وجه مشترک این باتری ها با باتری های مورد استفاده در خودروهای بنزینی و دیزلی، عمر مفید آنهاست و اینکه شارژ و دشارژ مداوم آن ها پس از یک دوره 2 تا 4 ساله غیرفعال می شود. ساختار باتری های اتمی (که به آن ها باتری های سیلد نیز می گویند) به گونه ای است که صفحات قبل از قرار گرفتن در باتری شارژ می شوند.

باتری اتمی خودرو اوربیتال-وان مدل 57412