قیمت تلویزیون شهری فضای باز اوتدور کیان LED | asilight

این تابلو تلویزیون شهری اس ام دی هم به صورت اوتدور برای فضاهای بیرونی و هم به صورت ایندور تولید میشود و قابل استفاده است و در حال کلی از این نوع تلویزیون شهری در هر محیط و هر شرایط آب و هوایی میتوان استفاده کرد ، تصویر فوق العاده شفاف و زیبایی را نمایش میدهد . پخش تصاویر سه بعدی از طریق این تلویزیون باعث جلب توجه (حتی حیرت) بینندگان می‌شود. به همین دلیل می‌توان با کمک آن‌ها تبلیغات بسیار اثربخشی را در محیط‌های نمایشگاهی یا فروشگاهی ایجاد نمود.

  • اما متاسفانه به دلیل کیفیت پایین قطعات و هزینه تمام شده بسیار بالا، نتوانست به فعالیت خود ادامه دهد و در سال 1392 تعطیل شد.
  • برای مراسم ها و مکان های موقت و حتی حضور در نمایشگاه های موقت یکی از بهترین راهکار ها نمایشگر LED سیار است .
  • تلویزیون شهری به عنوان یک نمایشگر تبلیغاتی محسوب می شود که برای معرفی خدمات و محصولات در سطح شهر کاربرد دارد.
  • مدل فول کالر SMD (پایه های LED روی سطح PCB متصل می شوند)که در آن هر پیکسل دارای یک Led از ترکیب قرمز، سبز و آبی است.
  • اما با توجه به متراژ ، دات پیچ ، شدت نور و کنترلر این قیمت قابل تخمین است.
  • بیلبوردها، تابلوهای تبلیغاتی، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو و اتوبوس ها و … نمونه هایی از تبلیغات محیطی بشمار می روند.

میباشد ماژول ها نیز طبق کیفیت ساخت،انواع LED یا SMD ویا 3in1 ، دات پیچ قیمت گذاری میشود به فاصله بین پیکسل ها در ماژول ، دات پیچ Dot Pitch گفته می شود . دات پیچ بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود و نشان دهنده فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور است . دات پیچ با حرف P و به دنبال آن عدد فاصله بر حسب میلی متر نشان داده می شود . به عنوان مثال P12 نشان دهنده این است که فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور 12mm است. شرکت تصویر هنر پدیده با سابقه در خشان در ضمینه تلویزیون های شهری در ضمینه اجاره نیز فعالیت میکند و بعد مشاوره و جانمایی بهترین گزینه را انتخاب و پیشنهاد میدهد. کلیه نمایشگرهای ال ای دی تولیدی گروه ال ای دی پانل دارای بهترین کیفیت و دارای یک تا سه سال (بسته به نوع محصول) گارانتی بی قید و شرط تعویض قطعه در محل و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

با برجسته کردن ویژگی های همه کاره محصولاتی که ممکن است مصرف کنندگان قبلاً آنها را نشناسند ، مصرف کنندگان را بهم متصل می کند. تبلیغات انگیزه ای برای محصولات ایجاد می کند و مصرف کنندگان عملاً در جستجوی این گونه محصولات هستند تا زمانی که بتوانند آنها را در واقع مصرف و آزمایش کنند. اکنون در هزاره جدید ، حتی یک شرکت کوچک یا یک کشور کوچک می تواند از چنین تکنیک های تبلیغاتی از طریق رسانه های پویا و فناوری اطلاعات استفاده کند و می تواند در عرض چند ثانیه بیشترین مخاطب را به خود اختصاص دهد. تابلوهایی که به منظور معرفی فعالیت های محیط ها است و سردرب آن مکان قرار می گیرند. در نتیجه طبق قانون، تابلوهای وکلا ، پزشکان ، سردفتران ، مکان های اداری ، آموزشی ، تجاری ، خدماتی ، تولیدی و موارد مشابه دیگر در این دسته قرار می گیرد.

قیمت تلویزیون شهری فضای باز اوتدور کیان LED | asilight

در نوع آفلاین جهت بکار انداختن تلویزیون شهری از برد های کنترل خاصی استفاده می شود که فقط برای برنامه ریزی به کامپیوتر نیاز دارند و برای ادامه کار و پخش فيلم به شكل مستقل کار می کنند . به همین علت ماژول های متنوع با فاصله پیکسلی متفاوتبه وجود آمده تا تلویزیون های شهری کیفیت های متفاوت داشته باشند. هر یک از پیکسل ها در یک ماژول تلویزیون شهری فاصله مشخصی با پیکسل های مجاور خود دارند . در واقع هدف اصلی تبلیغات شهری، بهبود سطح آگاهی در تبلیغات آموزشی و همچنین بالا بردن قدرت انتخاب مردم در مجموعه ای اس آی لایت تبلیغات تجاری است. این روش تبلیغات یکی از روش های تبلیغاتی پذیرفته شده در سراسر دنیا به شمار می رود زیرا دارای زیبایی، قدرت جذب مخاطب و تنوع بالا می باشد.

راهنمای خرید تلویزیون شهری

سیامک رشوند هستم فعال در حوزه نصب و تعمیر سیستم های حفاظتی و امنیتی مجتمع های مسکونی ، تجاری ،اداری و …. در این سایت در مورد نصب دوربین ها ، دزدگیرهای اماکن و منازل ، نصب اعلام حریق های متعارف و آدرس پذیر، نصب سانترال و کرکره برقی و حوزه های مرتبط دیگر مطلب می نویسم. زمانی که ماژول ها را در کنار یکدیگر مونتاژ نمودید، نمایشگر اصلی کامل می شود. سلام.تنظیم شدت روشنایی هر پیکسل برای ایجاد تصویری واضح و یکنواخت را کالیبراسیون می گویند. ماژول ها برنامه های طراحی شده تبلیغاتی را دریافت کرده و سپس خروجی را به نمایش درمی آورد.

تلویزیون های شهری از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند: