قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند ALOCK قفل اثر انگشتی و چشمی دار-خانه هوشمند آکو

قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند ALOCK قفل اثر انگشتی و چشمی دار-خانه هوشمند آکو

از جمله خصوصیات بیومتریک می‌توانیم به اثر انگشت، عنبیه چشم، چهره و یا حتی رفتارهای حرکتی و صدای هر فرد اشاره کنیم. اما با این وجود یک نکته طلایی در مورد انتخاب بهترین برند قفل دیجیتال وجود دارد و آن هم این است که بهترین محصول، محصولی است که از اصالت و کیفیت آن مطمئن هستید. مجموعه اچ تی ان پرایم با تکیه بر سال‌ها تجربه خود در زمینه واردات انواع قفل، محصولات بسیار باکیفیتی را تولید و روانه بازار می‌کند. ضمانت معتبر ما بر روی این قفل‌ها، نشانه کیفیت بالای این محصولات است.

  • شرکت ایلیا تنها نمایندگی قفل الکترونیکی سامسونگ در ایران می باشد .
  • این شرکت با توجه به نیاز سنجی جامعه و تغییر سلیقه مشتریان در ایران در زمینه قفلهای الکترونیکی هوشمند سرآمد بوده و همواره الگوی سایرین قرار گرفته است .
  • دستگیره چشمی دار یک وسیله پرکاربرد برای درب منازل است که از طریق چشمی خود قادر می باشد چهره فرد را شناسایی کند.
  • در هنگام استفاده از قفلهای آنلاین، می توان به وسیله تعریف کردن اثر انگشت یا چهره یا کارت برای افراد، به یک کمد خاص دسترسی داشت و درب کمد برای کاربر باز شود.
  • در صورتی که این قفل‌ها به صورت صحیح و استاندارد نصب شده باشند نیازی به تعمیر پیدا نخواهند کرد مگر اینکه کاربران به صورت غیر اصولی از آن‌ استفاده کنند.
  • در ساخت دستگیره های هوشمند htn از یک یا چند روش شناسایی استفاده شده است.

استفاده از قفل های تشخیص چهره، دستگیره چشمی دار و چشمی دیجیتال از اهمیت زیادی برخوردار است. دستگیره چشمی دار یک وسیله پرکاربرد برای درب منازل است که از طریق چشمی خود قادر می باشد چهره فرد را شناسایی کند. فرد بدونه لمس دستگیره تنها با ثبت چهره خود توسط دستگیره چشمی دار قادر است درب منزل را باز نموده. چشمی دیجیتال از این محصول پرکاربرد برای درب منازل مسکونی استفاده می شود که شامل دوربین در سمت بیرون و یک نمایشگر رنگی در سمت داخل است که فرد داخل خانه با نگاه کردن به نمایشگر، چهره فرد پشت درب را تشخیص می‌دهد.

کارایی قفل هوشمند برای امکان عمومی

زیرا دسترسی دیگران به رمز، کارت یا اثر انگشت قفل خانه، امنیت درب ورودی را به شدت کاهش می‌دهد. بسیاری از سیستم های قفل الکترونیکی از برنامه های موبایل یا وب سایت ها استفاده می کنند تا به صاحبان خانه اجازه دهند با ارسال یک کلید مجازی به اشخاص ثالث دسترسی داشته باشند. کلیدهای مجازی را می توان از طریق پیامک یا ایمیل ارسال کرد و امکان دسترسی به مهمانان یا پرسنل خدمات را فراهم می کند. پس از دریافت، این کلیدهای دیجیتال رمزگذاری شده امکان دسترسی به قفل در الکترونیکی را برای مدت زمان از پیش تعیین شده فراهم می کنند.

دسته بندی محصولات قفل دیجیتال

به این ترتیب می‌توان برای افراد خاص که اجازه دسترسی به محل مورد نظر را دارند مجوز ورود صادر نمود. همچنین سیستم‌های امنیتی و آلارم‌های هشدار حوادث امنیتی باعث شده تا سارقان کار بسیار سخت و حتی غیر ممکن جهت باز نمودن درب داشته و ترجیح دهند از باز نمودن این نوع محصولات امنیتی خودداری نموده و خود را به دردسر نیاندازند. پس از نصب قفل الکترونیکی، این باتری‌ها نقش بسیار مهمی در افزایش کارایی قفل دارند. برخی از مکانیزم‌ها مانند به کار افتادن زبانه‌های مغزی، انرژی زیادی را از باتری‌ها صرف می‌کنند. بنابراین کیفیت باتری‌ها باید به گونه‌ای باشد که عملیات مربوط به باز و بسته کردن درب را به درستی انجام دهد و انرژی مورد نیاز قفل برای این کار را تامین کند.

دستگیره دیجیتال رمزی ALOCK مدل 89P AB

مشخصا احراز هویت با رمز یکی از انواع روش‌های جدید افزایش امنیت چه در دنیای دیجیتال و چه در زندگی روزمره است. قفل ها جزو اولین سیستم‌هایی بودند که رمزدار شدند و به این شکل با استفاده از قفل درب رمز دار در خانه و محل کار امنیت محیط بسیار بیشتر از قبل شد، چون فقط افرادی می‌توانستند وارد محیط شوند که رمزعبور را می‌دانستند. تکنولوژی امنیتی تشخیص چهره نیز از روش‌های هوشمند محبوب و رایج است. جزئیات ظاهری منحصر به فرد در هر شخص (مانند عنبیه چشم) با این سیستم تشخیص داده می‌شود. روش‌های باز و بسته کردن این قفل‌ها متفاوت است و نیازی به کلید مکانیکی ندارد. استفاده از روش‌های دسترسی مختلف و مدرن مثل اثر انگشت، قفل دیجیتال کارت، رمز و… جایگزین کلید‌های فیزیکی شده‌اند و کاربرد‌های بسیار زیادی نسبت به نمونه‌­های قبلی دارند.