قدس گشت ویزای ایران صدور ویزای کشورهای جهان-irantoursguide

به علاوه کیش منطقه آزاد محسوب میشود و اتباع ملیت های مختلف میتوانند بدون ویزا وارد کیش شوند. با سلام، تمدید ویزا تنها با نظر و موافقت پلیس اتباع خارجی صورت میگیرد.شما می توانید برای تمدید ویزا به پلیس اتباع خارجی مراجعه کنید و با ارائه ی دلیل، درخواست تمدید اقامت در ایران را کنید.جریمه برای هر روز 45 هزار تومان می باشد. از همکاری جناب علیپور کمال تشکر را دارم…با توجه به تجربیات قبلی باسایر آژانس ها برای “دریافت ویزای ایران” حس مسئولیت پذیری ایشان در انجام کار بینظیر بود…پاینده باشید… سلام، وقت بخیر ببخشید من قصد ازدواج با مردی رو دارم که اصالتا پاکستانی و مقیم فرانسه است و قصد داره برای ثبت ازدواجمون به ایران بیاد. میخواستم ببینم ایشون چطور میتونه به ایران بیاد؟ با چه نوع ویزایی میتونه بیاد ایران؟ و لازمه که من براش دعوتنامه بفرستم یا خیر؟ضمن این که ایشون دو تا پاسپورت داره.

البته اتباع خارجی که در پاسپورت خود مهر ویزای اسرائیل را داشته باشند نیز تنها در صورتی که از مدت زمان سفرشان به این کشور بیش از 6 ماه گذشته باشد، اجازه سفر به کشور ایران را دارند. متقاضیانی که قصد شرکت در یک رویداد فرهنگی، فیلم، ورزشی و … را در کشور ایران دارند از جمله تیم های ورزشی و هنری، محققان و … بیش از سفر به کشور ایران باید جهت اخذ ویزای کوتاه مدت ایران برای شرکت در رویدادهای ورزشی ، فرهنگی و … اقدام نمایند. مثلا رتبه پاسپورت ایران برای ورود به کشورهای بدون ویزا را می‌بینید که ۱۰۱ است و با داشتن آن می‌توان به ۴۲ کشور (یا بدون ویزا و یا با ویزای فرودگاهی) سفر کرد. در حال حاضر رتبه پاسپورت ایران برای ورود به کشورهای بدون ویزا ۱۰۱ است و با داشتن آن می‌توان به ۴۲ کشور (یا بدون ویزا و یا با ویزای فرودگاهی) سفر کرد. اتباع خارجی زير 18 سال که قصد دارند به ایران سفر کنند، برای گرفتن ویزا (چه در فرودگاه و چه از طریق کنسولگری‌های ایران) نياز به ارائه اجازه‌نامه کتبي پدرشان( یا سرپرست قانونی) دارند. مهمانانی که قصد فعالیت تجاری در ایران را دارند باید از طریق ویزیا شرکتی وارد ایران شوند.

ویزای تحصیلی کوتاه مدت ایران (Iran Visa for Short-term Education and Traineeship)

اخذ این ویزا در صورتی که با زمینه های سیاسی بالا همراه باشد بسیار دشوار خواهد بود. در واقع هدف از اخذ این نوع از ویزا پوشش یک رویداد خبری است. عموم افراد نام ویزای مطبوعاتی ایران را بر روی این ویزا قرار داده اند. مهاجرت کاری به همه کشور ها و اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در اروپا و ترکیه تخصص مانیا مهاجر است. 12- در ویزای گروهی چین افراد باید با هم ورود و خروج نمایند. 10- داشتن گذرنامه با حداقل هفت ماه اعتبار بر عهده مسافر است.

رفت و آمد از مرزهای ایران نیز مستلزم اخذ ویزای ایران می باشد. بنابراین افراد خارجی برای ورود به کشور ما ملزم به اخذ روادید هستند. متقاضیان باید از طریق سفارت ایران واقع در کشورهای مختلف دنیا اقدام کنند.

بر اساس تاریخی که روی ویزای شما درج میشه میتونید از ویزا استفاده کنید. باید مدارک پزشکی فرزندتونو ارائه کنید که بتونید تمدید کنید. متاسفانه فعلا بخش ویزای ما فعال نیست و امکان پاسخگویی به این سوال را نداریم.

مدارک مورد نیاز ویزا ترانزیت ایران :

ویزای تحصیلی که مختص دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی است که قصد ادامه تحصیل در ایران را دارند. ویزای مخصوص کاروان های علمی یا ورزشی که به صورت مالتیپل هم صادر می شود. با سلام،من تبعه افغانستان هستم ولی‌ در آلمان زندگی‌ می‌کنم. نزدیک ترین سفارت کنسولگری سفارت کشور پاکستان( دفتر حافظ منافع ایران) در واشنگتن است. بهتر است بین 3 تا 1 ماه مانده به تاریخ سفر مدارک را در اختیار همکاران ما بگذارید.

با ویزای توریستی می‌تونیم چند بار به امارات سفر کنیم؟

دریافت اقامت ایران برای ایشان بستگی به شرایط ایشان و نظر پلیس اتباع خارجی دارد. لازم است به پلیس اتباع خارجی مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی را از این نهاد سوال کنید. اگر ایشان برای حضور در کنگره به ایران دعوت شده اند، یک شرکت ثبت رسمی باید بعنوان میزبان ایشان از ایران درخواست ویزا نماید. سلام، هزینه ای که اتباع ترکمنستان باید به کنسولگری ایران پرداخت کنند 60 یورو می باشد.مهمان شما می‎توانند با دریافت کد رفرنس از طریق آژانس، با مراجعه به کنسولگری ایران در ترکیه و یا فرودگاه های بین المللی ایران، ویزای خود را در اسرع وقت دریافت کنند.

بار اول که ویزاتون تموم بشه باید شخصا برای تمدید اقدام کنید و درخواست بدین ممکنه اگر شرایط شما خاص باشه براتون یک تا 3 ماه دیگه تمدید کنن. با شرایطی که دارین بهتره با مستندات پرونده پرشکی مادرتون به امور خارجه مراجعه کنید تا بتونید امکان تمدید ویزاتون رو داشته باشید. بله ایشان می توانند ویزای خود را از فرودگاه های بین المللی ایران که دارای واحد کنسولی هستند دریافت نمایند. سلام من همراه خانوادم اومدیم ایران و میخواهیم ویزارو به مدت سی روز افزایش دهیم و ما پاسپورت فنلاندو داریم و افغان تبار هستیم و اینکه هزینه اش چقدر میشه لطفا پاسخ دهید.

اصل گذرنامه معتبرتان که دست‌کم شش ماه اعتبار و تعداد کافی برگه سفید داشته باشد، از ملزومات صدور ویزا به شمار می‌رود. قبض خدمات و دستورالعمل های پرداخت را پس از ارسال درخواست دریافت خواهید کرد. این هزینه با هزینه ویزا که باید برای مهر پاسپورت خود به کنسولگری بپردازید متفاوت است (مرحله 4).

قدس گشت ویزای ایران صدور ویزای کشورهای جهان-irantoursguide

اصل پاسپورت معتبر شما که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد و دارای تعداد کافی برگه سفید باشد، برای هر نوع ویزا الزامی Best tours in Tehran است. این هزینه ها طبق جدول هزینه کنسولگری اعلام شده و با توجه به مبدا سفر (بین 90 تا 120 دلار ) محاسبه می شود. متقاضیان یک بار ورود می توانند حداکثر برای 90 روز اقامت و دو بار ورود حداکثر برای 30 روز اقامت درخواست خود را در سامانه ویزای الکترونیکی ثبت نمایند. – جهت درخواست روادید دوبار ورود مبلغ 50% به هزینه ویزا اضافه می گردد?. سلام، روز بخیراگر دوست شما از اتباع سوییس هستند میتوانند ویزای فرودگاهی دریافت کنند اما مدت ویزا 15 روزه خواهد بود. سلام، با توجه به اینکه ایشان پاسپورت کانادایی دارند، تبعه کشور کانادا محسوب شده و تنها در قالب تور میتوانند به ایران سفرکنند.

  • خبرگزاری ایرنا به نقل از این منبع نوشته است که پیش‌بینی می‌شود با این تصمیم جدید، قنسولگری ایران در شهر هرات شاهد ازدحام جمعیت بیشتری از شهروندان افغان در مقایسه با سایر قنسولگری‌های ایران در افغانستان باشد.
  • سلام..دوست من در آمریکا زندگی می کنه اما پاسپورت سوئدی دارد و میخواد به ایران سفر بکنه..آیا او فقط در قالب تور باید به ایران سفر بکند یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
  • با سلام، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به کنسولگری های ایران در افغانستان مراجعه کنید.