زک اسنایدر عکسی از لباس بتمن در Batman V Superman منتشر کرد

زن گربه ای ابتدا به عنوان یک شخصیت شرور بزرگ و یکی از دشمنان بتمن به تصویر کشیده میشد، اما از دههٔ ۱۹۹۰ او در مجموعه ها نقش یک ضد قهرمان را در ازای شخصیتی بد ذات ایفا میکند. بعد از اینکه همه فهمیدند، پتینسون در نقش شوالیه تاریکی بازی میکند، اولین کاری که انجام میدهند این است که از خود سوال کنند، او در بین بقیه افرادی که نقش بتمن را بازی کردهاند، کجا قرار گرفته است. بتمن یا مرد خفاشی که در انگلیسی “Batman” نام دارد، یک شخصیت خیالی است که در قالب ابرقهرمان در کتاب های کمیک آمریکایی خلق و منتشر شده است. با شروع در سال ۱۹۸۹، برادران وارنر تا به حال در فیلم هایش از مایکل کیتون، ول کیلمر، جورج کلونی، کریستین بیل و افلک در این نقش استفاده کرده است. همچنین در طول بازی بتمن در حال درگیری با دکتر کرک لنگستروم که در اثر یک آزمایش اشتباه خود را به هیولایی وحشتناک به نام خفاش مرد(به انگلیسی:man bat) تبدیل کرده ، بوده و مبارزاتی جدید را با این دشمن جدید میکند .

فرناندز قرار است اینبار با طراحی لباس فضانوردی در رشد و توسعهی صنعت هوافضا مشارکت داشته باشد. یک انسان واقعی به نام “بروس وین” است که در لباس خفاش درآمده و به کمک مردم شهر “گاتهام” -که در نسخههای ابتدایی کمیک همان شهر نیویورک است- میآید. به این بازی یک چیز جدید دیگر نیز اضافه شده که طرفداران بتمن از بابت آن بسیار خوشحال می شوند، ماشین بتمن:بتموبیل(به انگلیسی:batmobil).که از آن فقط برای دور زدن در شهر استفاده نمیکنیم بلکه این ماشین در ماموریت ها کمک بسیاری می کند. قطع از این که که چیزهای زیادی درباره شخصیت پنگوئن وجود دارد که فقط طرفداران کمیک از آن باخبرند، تمامی میدانند که شخصیت پنگوئن سیگاری هست و او حتی در «Batman: The Animated Series» سیگار میکشد.

ولی به جهت پتینسون، صدای بتمن او به میزان صدای کریستین لباس بتمن لباس مرد عنکبوتی بیل طبیعی نبود. هر قسمت از مرد عنکبوتیهای جدید حداقل دو لباس تازه به هواداران نشان میدهد که جای خوشحالی دارد. همچنین یک وسیلهٔ جدید به نام (به انگلیسی: Voice Synthesizer) به گجتهای بتمن اضافه شده که بتمن به وسیله آن میتواند صدای دشمنانش را تقلید کند و به افراد آنها دستورهای دروغین بدهد. شخصیت زن گربه ای، در اولین حضورش در مجموعه بتمن لباس خاصی نداشت اما در حضور بعدی نقابی به شکل گربه زده بود و پس از آن، کم کم دو گوش به ماسکش و دستکش، چکمه و عینک به لباسش اضافه شد. با توجه به درخواست زياد براي خريد لباس بتمن بچهگانه مراكز متعددي براي فروش لباس بتمن تعبيهشدهاند كه شما ميتوانيد بهترين گزينه را براي انتخاب و خريد لباس خود تعيين كنيد. اگر این سوال را در ذهن خود دارید که لباس بتمن را از کجا بخرم که هم از کیفیت خوبی برخوردار بوده و هم دارای تنوع بالایی در انتخاب کردن باشم پیشنهاد ما این است که حتماً از محصولاتی که برای شما در این بخش در نظر گرفته ایم به صورت کامل بازدید نمایید.ما شرایطی را فراهم کردهایم که به راحتی بتوانید خرید لباس طرح بتمن را بدون آنکه نیاز به مراجعه حضوری به بازار داشته باشید را انجام دهید.

همچنین ، مشخص میشود که جوکر قبل از مرگش خون خود را به ۵ نفر تزریق کرده که نفر پنجم در واقع خود بتمن است ؛ ولی او این موضوع را از دیگران پنهان کرده و تلاش برای دستگیری مترسک و افرادش میکند . ولی ذهن پریشان و کارهای غیرعادی او باعث می شود او به یک مرکز نگهداری از بیماران روانی فرستاده شود. بتمن:شوالیه آرخام (به انگلیسی: Batman: Arkham knight) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی و جهان باز است که توسط راکاستدی استدیوز (en) و براساس داستانهای بتمن، ابرقهرمان کتابهای مصور دیسی کامیکس ساخته شده و چهارمین قسمت اصلی از سری بازیهای بتمن: آرکهام است. از بتمن: شوالیه آرخام به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدویی چند سال اخیر یاد می شود. بروس در ابتدا با این تصمیم کاملاً ناموافق بود؛ زیرا نمیخواست که دیگر یک دستیار جوان داشته باشد که شاید در یک جنگ او را در حال مرگ ببیند، امّا با اصرار دیک و تیم و دیدن استعدادهای تیم، بروس متقاعد میشود که تیم به عنوان دستیار جدید بتمن تعلیم ببیند.

اینکه او بتمن را از آن لحن جدی دوران نولان بیرون آورده، به گمان من خلاقیت خوبی محسوب میشود. بروس در قصر وین به دنیا میآید و آنجا بزرگ میشود و تا هشت سالگی زندگی شاد و خوبی دارد. اگه دنیا پایان یافته است، دیگر نیازی نیست که چهره واقعی خود پنهان کند. باید بگم در زمره معدود افراد خلق شده در دنیا به حساب می آیید. برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید. با اینکه میدانیم قرار دادن این دو فیلم در یک جایگاه تقلب به حساب میآید، اما در هر صورت هر دوی اینها فیلمهای سوامپ تینگ Swamp Thing بوده و هر دو به یک اندازه خوب هستند. بسیاری از گجتهای قبلی بازیهای بتمن همچنان در این نسخه نیز مورد استفاده قرار گرفتهاست، از این جمله میتوان به (به انگلیسی: Batarang)، (به انگلیسی: Line Launcher)، (به انگلیسی: Garpel Gun) و سیستم شناسایی و قدرت مقابله بتمن اشاره کرد.

او در پایان فیلم پیروز میشود چون نویسنده چنین خواستهاست اما آنچه روی ذهن مخاطب تا مدتها خواهد ماند و تأثیر به سزایی بر ضمیر تماشاگر میگذارد، انبوهی از یأس و نا امیدی بوده که در فیلم به عنوان حقیقت، قد علم کرده است! هنوز کاملا مشخص نیست که شخصیت پنگوئن در کدام قسمت داستان این فیلم جای میگیرد. سرنخهایی که ریدلر پشت سر میگذارد هوشمندانه هستند و داستان بهخاطر فیلمنامه روان ریوز و کریگ که مملو از پیشبینیها و اشارههایی به چیدمان پازل بزرگتر توسط بتمن است، به شیوهای استادانه ترسیم شده است. شوالیه تاریکی گاتهام از آن دسته از شخصیتهای کمیک بوکیست که قدرت و توانایی فرا انسانی ندارد اما با همین حال توانسته در جاستیس لیگ، گروهی که متشکل از قدرتمندترین قهرمانان زمین است، عضویت داشته باشد و حتی یکی از مهمترین اعضایش باشد. رابرت پتینسون در نقش بروس وین/ بتمن، در هر دو حالت میخواهد چهرهای سنگی داشته باشد؛ اما در هر دو حال سرکوب خودخواسته امیال در او هویدا است. چیزی که میتواند نشاندهنده تصمیمگیریاش برای اختیار کردن خودانضباطی افراطی باشد یا ناشی از تروماهای قبلی او. اگر تصمیم به خرید لباس مرد عنکبوتی بازگشت به خانه را دارید خوب است بدانید که لباس اسپایدر من برای کودکان 3 تا 9 سال طراحی شده و متناسب با سایز این دسته از کودکان میباشد.

که بیشتر نماد S اصلی با پنج ضلع باشد و فقط انحراف متصل کننده لبه بالایی به طرف سپر را منعکس لباس طرح بتمن کند. تاریکی، نماد بصری شاخص فیلم است. او برای دوبارهنویسی شخصیت اسطورهای و پاپ پتمن، کار مشکلی داشته است. به طوری که قبلا هم اشاره کردم، در شخصیتپردازی او از قاتل زنجیرهای دهه شصت میلادی آمریکا -زودیاک- الهام گرفته شده. هات تویز برندیه که یه دونه اکشن فیگورش میتونه یه کلکسیون معمولی رو تبدیل به یک کلکسیون حرفه ای و چشم نواز بکنه ، طراحی لباس ها ، هتری که توی ساخت فیگور استفاده میکنن و از همه مهم تر طراحی فوق العاده چهره های اکشن فیگور های هات تویز در کنار طراحی باکس فوق العاده ، اکسسوری های حیرت انگیز ، تنوع بسیار بالا و قیمت مناسب ( در مقایسه با برند های رقیبش و گرنه که کلا گرونن 🤣🤣🤣) اونو تبدیل به جواهر تو هر مجموعه ای میکنه. هات تویز پرچم دار اکشن فیگور های لایسنس دار تو اسکیل ۱/۶ که حدودا بین ۲۷-۳۲ سانت هستن ، البته اکشن فیگور های ۱/۴ این برند هرکدوم یه مجسمه متحرک حساب میشن که قدرت برند هات تویز رو کامل به نمایش میزاره.

در این نسخه قابلیت جدیدی بنام (به انگلیسی: Fear Take-down) معرفی میشود، که بتمن (قبل از اینکه توسط حریفان شناسایی شود) میتواند تا حداکثر پنج دشمن را همزمان (زمان در این حرکت آهسته میشود) نابود کند. یا بتمنی که در مخاطب حس ناامنی را ایجاد میکند. اما در این فیلم با بتمنی روبرو هستیم که یک موتورسیکلت نسبتا عادی دارد و بتموبیل او هم زیاد چیز شاخصی نیست، دستکم نسبت به بتموبیلهای نولانی! نوعی کاریزما را در کردار او میبینیم و کاراکتر و فیزیک پرانحنای او یکی شیمی رابطه قوی با شخصیت بروس وین دارد. هستند تماشاگرانی که صورت و فیزیک رابرت پتینسون را اصلا برای بتمن مناسب نمیدانند. البته یک اشاره دقیق وجود دارد که باعث میشود متوجه شویم این شخصیت کیست.

ولی اونی که از همه بیشتر ما رو تحت تاثیر خودش قرار داده، ماشینی هستش به نام Kuratas Robot. بیشتر حوادث فیلم در تاریکی رخ میدهد. پاسخ، خوزه فرناندز است؛ همان کسی که لباس ابرقهرمانهای فیلم بتمن در مقابل سوپرمن و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی را طراحی کرده. در حالی که دثاستروک از ویلنهای دیرینه دنیای دی سی محسوب میشود، همچنین ممکن است حضور یک ویلن معروف دیگر که از دشمنان اصلی بتمن است را تایید کند. بتمن که در لیگ عدالت فعالیت می کند، شخصیت های مقابلی دارد که یکی از آنها زن گربه ای معروف به زن بتمن است. زن گربه ای هم مانند بتمن یک شخصیت خیالی است که چون اغلب در ماجراهای شخصیت ابرقهرمان بتمن دخیل است؛ به زن بتمن (یا بتمنی که زن است) معروف شده است. ما در بتمن ۲۰۲۲، ساخته مت ریوز با بروس وین/ بتمنی با بازی رابرت پتینسون، روبرو هستیم که تنها ۲ سال که به نقابدار سیاهپوش مراقب گاتهام تبدیل شده. اگرچه این شکستها او را تبدیل به قهرمانی بهتر نمیکنند، اما تلاشهای صادقانهی او برای جبران کردن اشتباهاتش، چنین میکنند.

با خالی از سکنه شدن شهر ، تنها پلیس ها ، خلافکاران و بتمن در شهر باقی میمانند و جیسون تاد که رابین دوم بتمن بود مرده.در طول بازی ، هدف بتمن دستگیری مترسک و افرادش بوده و طی اتفاقاتی ، وی با فردی به نام شوالیه آرکهام(به انگلیسی: arkham knight) و سپاهش آشنا میشود . در اوسط بازی ، بتمن به سم مترسک مبتلا شده و باری دیگر با دشمن بزرگ و قدیمی اش که در طول بازی یک سال است که مرده ، روبرو میشود . شوالیه که از بتمن تنفر عمیقی دارد ، همکار مترسک بوده و در سراسر شهر تانک های مختلفی را برای کشتن بتمن قرار داده است .