دیزل ژنراتور لیست قیمت ، خرید و فروش دیزل ژنراتور

همچون برند کامینز در زمینه دیزل، ژنراتور های استمفورد نیز دارای کارخانه هایی در هند و چین میباشد. قیمت ژنراتور های تولید این دو کارخانه علیرغم تحت لیسانس بودن تولیدات آنها، از قیمت ژنراتور های استمفورد انگلستان پایین تر است. سایر مدلهای چینی کپی برداری شده از ژنراتور های استمفورد همچون “استمفورد پاور و …” موضوع بحث ما در این بخش نیست. در واقع هیچ انتظاری برای دسترسی محدود کار دیزل ژنراتور وجود ندارد. باید بدانید که سطح استاندارد ژنراتورهایی که سرعت کارکرد آنها 1800 دور بوده و با آب خنک می‌گردند، از ژنراتورهایی که 3600 دور کارکرد داشته و با هوا خنک می‌گردند، بالاتر است.

به طور کلی میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور به مولفه هایی از جمله اندازه و میزان بار دیزل ژنراتور بستگی دارد. میزان مصرف دیزل ژنراتورها به طور متوسط بین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی می باشد. این میزان با توجه به ارتفاع از سطح دریا، رطوبت نسبی محیط، درجه حرارت محیط، عمر دیزل ژنراتور و کیفیت گازوئیل مصرفی متغیر می باشد.

تعیین پارامتر مکان نصب محصول، اولین و مهمترین اقدام در نصب دیزل ژنراتور است. از قرار گرفتن مواد اشتعال زا در کنار دیزل ژنراتور جلوگیری نمایید. اکثریت قریب به اتفاق وسایل نقلیه سنگین جاده ای مدرن مانند کامیون ها و اتوبوس ها، کشتی، قطار، بسیاری از تجهیزات کشاورزی و وسایل نقلیه معدن و راهسازی وابسته به موتور دیزل هستند. با این حال، در برخی از کشور ها، از آنها در وسایل نقلیه سبک برای عموم مردم و نه به عنوان وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود. ژنراتور های گازوئیلی توان بازدهی از 50 تا ninety درصد توان کلی خود را دارند، ولی در حالت کلی هیچ دستگاهی کشش بار بیش از حد را ندارد زیرا باعث فرسودگی آن می شود.

قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا

وجود زیرساختها و توانمندی تولید یک مجموعه است که میتواند شما را از بسیاری دغدغه ها و مشکلات احتمالی در آینده آسوده نماید. دیزل ژنراتور کوپله فابریک، دیزل ژنراتوری است که کار کوپله آن در خارج از کشور انجام شده باشد. فروشگاه دشت نور دیزل با داشتن کارشناسان مجرب و دانش فنی بالا، طی سالیانی متوالی به ارائه خدمات کوپله‌ها متفاوت به مشتریان می‌پردازد و سبب جلب رضایت آنها شده است. به ‌طور قطع نمی‌توان یک نوع دیزل ژنراتور را برای تمام مصارف بهترین در نظر گرفت، زیرا هر نوع از این دستگاه‌ها کارایی خاص خود را داشته و برای مصارف متفاوتی مناسب هستند. سرویس و نگهداری ژنراتورهای دیزلی در ماندگاری و کارکرد دستگاه نقش بسیار مهمی دارند. علاوه بر نکاتی که شما باید در نظر داشته باشید، سرویس و نگهداری دستگاه در زمان‌های بیان شده توسط سازنده باید به وسیله تیم متخصص انجام شود.

شما می‌توانید قبل از خرید با کارشناسان مجرب ما به طور دقیق مشورت کرده و از راهنمایی‌ها و تجربیات آنها استفاده کنید. رادیاتور وظیفه سرد کردن موتور در هنگام کار را دارد و به وسیله ی فن موجود در روی موتور خنک می شود. القای الکترومغناطیسی بیان می‌کند که اگر سیم (یا هر هادی الکتریکی) را در یک میدان مغناطیسی جابه‌جا کنیم، جریان الکتریکی در سیم «القا می‌شود». اگر سیم هم‌چنان ثابت باشد و میدان مغناطیسی حرکت کند، باز هم چنین پدیده‌ای رخ می‌دهد.

موتور دیزل و آلترناتور چگونه یک سیستم مولد برق می‌شوند؟

برای استفاده از این آپشن‎‌ها که با مجوز ساخت و کوپله دیزل ژنراتور همراه است، می‌توانید از خدمات مجموعه “آبیاران” استفاده کنید. ژنراتورهای برق را می‌توان در کاربرد‌های خانگی بطور مثال برای استفاده از ابزار برقی مانند تلویزیون، یخچال، دریل برقی و … تا کاربردهای صنعتی بزرگ مانند کارخانجات تولید فولاد، بیمارستان‌ها، توربین‌های آبی و تامین برق معادن و مصارف نیروگاهی استفاده کرد.

موارد مهمی که در کنترل پنل ژنراتور های دیزلی بیشتر بدان بیشتر توجه می شود عبارتند از روشن و خاموش شدن دستگاه، میزان ولتاژ خروجی و میزان آمپر می باشد. نیروگاه های برق را میتوان از مهم ترین مناطق یک کشور به حساب آورد. از طریق نیروگاه های برق می توان انرژی لازم برای تامین برق یک شهر را فراهم آورد. بدین طریق می توان نور و انرژی برق را به خانه ها، کسب و کار ها، مدارس، بیمارستان ها، هتل ها و بسیاری از جاهای دیگر انتقال داد. با این وجود، مواقعی وجود دارد که این نیروگاه ها نیز دچار مشکلات فنی شده و این امر، منجر به کمبود برق و قطعی در شبکه توزیع می شود. از این رو تامین برق اضطراری هم در مراکز نیروگاهی برای تولید برق و هم برای سایر مراکز مصرف کننده برق، امری الزامی می باشد.

موتور برق Remix مدل Re3600

ژنراتور وسیله ای است که انرژی مکانیکی به دست آمده از منبع بیرونی را به انرژی الکتریکی بعنوان خروجی تبدیل می دیزل ژنراتور کند. این مهم است که درک کنیم که ژنراتور واقعا انرژی الکتریکی خلق نمی کند. در عوض، با استفاده از انرژی مکانیکی عرضه شده و با ایجاد حرکت و تولید بار الکتریکی در سیم سیم پیچ ها در مدار الکتریکی، برق را به عنوان خروجی سیستم تولید خواهد کرد. این جریان، شارژ الکتریکی جریان الکتریکی عرضه شده توسط ژنراتور است. مکانیسم ژنراتور را می توان با درک کار پمپ آب فهمید که باعث جریان آب می شود اما واقعا آبی ایجاد نمی کند و فقط آب جریان می یابد. وزن سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری ساختمان از سری مواردی است که نقش به سزایی در تعیین قیمت آن دارد.

  • پس فراموش نکنید اگر دستگاه دیزل ژنراتور کارکرده می خواهید خرید کنید ، قطعا با یک کارشناس خبره مشورت کنید و دستگاهی را خرید کنید که قبلا در شرایط اضطراری کار میکرده است.
  • این شرکت از تاریخ 2008 میلادی، بعد از بازدید کارشناسان کمپانی پرکینز از محل تولیدی کارخانه پایور دیزل آسیا موفق به کسب گواهی کوپل دیزل های پرکینز شده است و محصولاتی مشابه با کیفیت خارجی به مشتریان عرضه می کند.
  • در حالی که در صورت کاهش عرضه سوخت ، بار از دیزل ژنراتور آزاد می شود.
  • پمپ هنگام پایین بودن فشار مدار سوخت رسانی (قبل از پمپ انژکتور و مابین پمپ اولیه و پمپ انژکتور)، به صورت الکتریکی به کار افتاده و مقدار افت جریان و فشار سوخت راجبران می کند.
  • اما با این حال به نسبت سوخت گاز طبیعی تولید آلاینده بیشتری دارد.
دیزل ژنراتور لیست قیمت ، خرید و فروش دیزل ژنراتور

کارخانه‌های بزرگ و کوچک، غالبا ژنراتور‌های دست‌دوم را خریداری می‌نمایند، زیرا این کار مقرون به صرفه‌ترین راه برای خرید وسایل صنعتی باکیفیت و یا ابزار سنگین است. اما عوامل و ملاحظاتی نیز وجود دارد که باید قبل از خرید در نظر‌گرفت که موضوع اصلی این مقاله نیز می‌باشند. بیشتر صدای تولید شده بوسیله دیزل ژنراتور از اگزوز خروجی دیزل ژنراتور بوجود می آید.