دانستنی های جالب املاک ۱۳حقیقت باورنکردنی آقای املاک

معمولا تصور همه ما اینه که مرغ راحت ترین غذاییه که میتونیم برای راحت کردن خودمون درست کنیم. مرغ ها داخل قابمله، کمی آب و یه کمی هم پیاز و ادویه. اما درست کردن مرغ اینقدرها هم که فکر می کنید راحت و ساده نیست بلکه فنون خاص خودش رو داره و یکسری اشتباهات که خیلی ها مرتکب میشن.

دانستنیهای جالب54- درتمام انسانها ی کره زمین ۹۹۹ % شباهت ژنتیکی وجود دارد. 17- ۱۰ % وزن بدن انسان (بدون آب ) را باکتریها تشکیل می دهند. دانستنیهای جالب11- سوسکها سریعترین جانوران ۶ پا می باشند با سرعت یک متردرثانیه. طبق مطالعه ای که در سال 2011 برای National Geographic انجام شد، “معمولی ترین” افراد جهان راست دست هستند، کمتر از دلار در سال درآمد دارند، یک تلفن همراه دارند و حساب بانکی هم ندارد.

در این قسمت تعدادی دانستنی و نکات جالب علمی با موضوعات مختلف را گردآوری کرده ایم. این مطالب و نکات علمی بسیار عجیب و خفن هستند و حتما از خواندن آنها لذت خواهید برد. براساس اعلام سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو)، از سال 2012 ، 50.5 درصد از جمعیت جهان، شامل افراد زیر 30 سال بود. حدود 89.7 درصد از این جوانان در اقتصادهای نوظهور و در حال توسعه مانند خاورمیانه و افریقا زندگی می کنند. Double Eagle در سال 1933 یک سکه 20 دلاری آمریکایی ساخته شده از طلا بود که هرگز به گردش مالی نرسید.

۹ واقعیت املاک و مستغلات که شما هرگز نمی دانستید

دانستنی های جالب املاک ۱۳حقیقت باورنکردنی آقای املاک

به دلیل صید بیش از حد و بیماری، جمعیت صدف ها در خلیج چساپیک در مریلند به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. اما به لطف کار ارزشمند دانشمندان در آزمایشگاه هورن پوینت، سپاه ارتش، اداره ملی اقیانوسی و جوی، و اداره حفاظت از طبیعت، این منطقه اکنون مکان بزرگترین صخره های صدف ساخته دست بشر شده است. این منطقه دارای بیش از یک میلیارد صدف است، یک منطقه بدون ماهیگیری که فرصتی برای بهبودی به جمعیت صدف ها خواهد بخشید. این مقاله اضافه بر پرداختن به موضوعات بالا، دانستنی ها و نکات دیدنی، به بعضی از باورهای غلطی که بین مردم متعارف هست نیز پرداخته و سعی در اصلاح انها خواهد داشت.

۳۰- چیتا قادر است درحد سرعت خود گامهایی به طول ۸ متر بر دارد. ۱۹- از هر ۱۰ نفر یک نفر در سراسر جهان در جزیره زندگی می‌کند. ۱۱- سوسک‌ها سریعترین جانوران ۶ پا می‌باشند با سرعت یک متردرثانیه. اتم ها به عنوان کوچکترین واحد ساختاری مواد تشکیل دهنده هستی و کائنات، دارای یه هسته کوچک و یک ابر الکترونی در اطراف آن است. نوزادان 300 استخوان در بدن دارند و در طی رشد و نمو بعضی از استخوان ها با هم ترکیب می شوند به طوری که در بزرگسالی تعداد این استخوان ها به 206 عدد می رسد. استفاده از مطالب مجله آرگا تنها با ذکر نام و درج لینک فعال به مطلب مجاز است.

اما سودان جنوبی در شمال آفریقا در سال 2011 استقلال خود را به دست آورد و از سودان جدا شد، که در حال حاضر این حرکت، آن را به جوان ترین کشور جهان تبدیل کرده است. این عناصر آنها را به تنها دو پرچم جهان تبدیل می کند که در آنها از رنگ بنفش استفاده شده است. دانشمندان اعلام کرده اند که زنان واقعاً به خواب بیشتری نسبت به مردان احتیاج دارند.

تازه های خواندنی و دیدنی

مساحت دریاچه ارومیه شش هزار کیلومتر مربع و عمیق ترین جای آن 14 متر است. در اين دنياي عجيب و غريب از ديدن خيلي از چيزها هاج و واج مي شوي اين هم گوشه‌اي از آن اطلاعات عجيب . در اين دنياي سرشار از شگفتي نميشه‌ خيلي از چيزها را باور نكني . موشهای صحرائی سالانه ۱/۳ منابع و ذخائر غذایی جهان رانابود می سازند. ظروف پلاستیکی ۵۰ هزارسال طول میکشدتادرطبیعت شروع به تجزیه شدن کند.

دانستنی های خفن علمی

هر عدد میوه کیوی که بوسیله هواپیما از زلاند نو به انگلستان حمل می شود، پنج برابر وزن خود گاز گلخانه ای به جو زمین اضافه می کند. در آمریکا هر هفته به طور متوسط 88 دانش آموز به شکل مسلح وارد کلاس درس می شوند. احتمال دارد ذخایر نفتی جهان در سال 2040 به پایان برسد. یک سوم آمریکایی ها سفر موجودات فضایی به زمین را باور می کنند. رقم معاملات غیرقانونی مواد مخدر در جهان به 400 میلیارد مهمترین دانستنی ها دلار می رسد. در هندوستان 44 میلیون کودک به عنوان کارگر مورد استفاده قرار می گیرند.

  • هرگاه جمعیت کره زمین به ۱۰۰ نفر کاهش یابد ۵۰ % پول جهان در دست ۶ نفر قرار خواهد گرفت.
  • آفریقا و آسیا تقریباً 90% از جمعیت روستایی جهان را در خود جای داده اند.
  • در این قسمت دانستنی‌های جالبی را برای شما آماده کرده‌ایم.
  • ضربان ساز قلب، دستگاهی که جان میلیون ها نفر در جهان را نجات داده توسط مهندس جان هاپس به طور تصادفی اختراع شد.
  • در حالی که پرندگان دیگر توانایی تولید انواع مختلفی از صدا ها را دارند و این به دلیل استعداد بیشتر آن ها می باشد .
  • 79- هرگاه جمعیت کره زمین به ۱۰۰ نفر کاهش یابد ۵۰ % پول جهان در دست ۶ نفر قرار خواهد گرفت.