خرید کتاب های کمک درسی کلاس دوم ابتدایی + تخفیف ویژه فرآموز | ketabko

به محض ورود به سایت های بوک با دنیایی از کتاب رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد. در بانک کتاب مارکاکتاب امکان خرید کتاب بصورت تک جلدی و آزاد در تمام سال امکان پذیر است.

به همین جهت اپلیکیشن کتابراه سعی دارد تا شرایط خرید و دانلود کتاب‌های دانشگاهی را برای آن‌ها فراهم سازد. خرید کتاب دانشگاهی کاغذی از نظر قیمت دیگر برای دانشجویان چندان به صرفه نیست و اپلیکیشن کتابراه می‌تواند این کار را با قیمتی بسیار مناسب‌تر انجام دهد و مشکل دانشجویان را رفع کند. اگر شما هم قصد خرید کتاب دانشگاهی و دانلود کتاب دانشگاهی را دارید و یا به دنبال کتاب عمومی دانشگاهی خاصی می‌گردید، ادامه مطلب را بخوانید.

کتاب دین و زندگی پایه دهم و یازدهم سفیر خرد در دسته کتاب های آموزشی و تست قرار می گیرد. در این کتاب مطالب کتاب درسی به خوبی و کامل آموزش داده شده است و تست های پرتعدادی ذکر گردیده. کتاب ریاضی دهم تست خیلی سبز در دسته کتاب های آموزشی و حل تست قرار می گیرد. این کتاب بیشتر برای افزایش مهارت تست زنی دانش آموزان تالیف و چاپ شده است اما در کنار آن نباید از درسنامه کاربردی اش چشم پوشی کنیم. این کتاب 4 درس دارد و در هر درست قواعد، لغات و سوالات متنوعی طراحی شده است. برای درس عربی دهم تجربی 2 کتاب عربی تست دهم از انتشارات خیلی سبز و عربی دهم سری میکرو طبقه بندی گاج را بررسی کرده ایم.

کتاب درس پک پایه دهم تجربی مهر و ماه

کتاب فیزیک دهم تجربی میکرو طبقه بندی گاج از مجموعه کتاب های آموزش و حل تست است. این کتاب با داشتن تست های پرتعداد و متنوع دانش آموزان را برای مواجهه با هر نوع تستی آماده می کند. بدیهی است دریافت کد پیگیری به منزله ثبت نهایی سفارش شما می باشد و در غیر اینصورت سفارش شما ثبت نشده و میتوانید با هماهنگی پشتیبانی نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید. عشق کتاب علاوه بر تخفیفات سایت همواره با اعلام کد تخفیف ویژه به مناسبت های مختلف از مشتریان و دانش آموزان و داوطلبان کنکور حمایت مینماید و شما با عضویت در سایت یا دنبال کردن صفحه اینستاگرام عشق کتاب میتوانید از این تخفیفات ویژه مطلع شوید. همچنین انواع لوازم التحریر ، بازی های فکری و دی وی دی های آموزشی در عشق کتاب موجود و قابل خریداری است. برای خرید کتاب درسی تک جلدی و پک به صورت آزاد، یونیکتاب عرضه کننده کتاب های درسی به صورت اینترنتی است که با داشتن نماد اعتماد الکترونیک، درگاه امن بانکی و شیوه ارسال سریع و رایگان کتاب مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است.

  • همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید…
  • شیمی دهم تست خیلی سبز را آقایان مهدی براتی و نیما سپهری نوشته اند.
  • مولفان این کتاب ابوالفضل غلامی، افشین محی الدین، جلال الدین دهقانی و سحر پذیره هستند.
  • با استفاده از این کتاب از انتشارات کاگو، دانش‌آموزان به مرجع کاملی از مطالب پایه دهم دسترسی دارند و با مطالعه آن می‌توانند معدل خود را بالاتر ببرند.
خرید کتاب های کمک درسی کلاس دوم ابتدایی + تخفیف ویژه فرآموز | ketabko

کتاب هایی که علاوه بر درسنامه جامع و کاربردی، بانک بزرگی از تست های تالیفی و کنکوری سال های اخیر هستند. کتاب کو؛ مرکز خرید و فروش انواع کتاب‌های کمک درسی، آموزشی، دانشگاهی، زبان‌های خارجی، عمومی، کودک و نوجوان می‌باشد و مرجعی برای تهیه انواع لوازم‌التحریر مورد نیاز برای دانش‌آموزان و دانشجویان، لوازم اداری برای شرکت‌ها و سازمان‌ها و بازی‌های آموزشی برای تمامی سنین است. یونیکتاب یکی از بهترین مراکز خرید کتاب درسی، خرید کتاب دانشگاهی و خرید کتاب کمک درسی است که خدمات خود را به شکل‌های مختلف ارائه می‌دهد تا خریدار با توجه به شرایط خود بتواند از این خدمات استفاده کند.

بهترین کتاب های آموزش زیست شناسی دهم