بهترین سی دی رام اکسترنال درایو نوری اکسترنال تاپترین

این دستورالعمل ها برای هر نوع درایو مبتنی بر نوری مانند CD-ROM ، CD-RW ، DVD-Rom و DVD معتبر هستند.

پس از آن ، ببینید آیا درایو CD شما هنوز در ویندوز 10 نشان داده نمی شود یا خیر. در غیر این صورت ، این مسئله می تواند یک مسئله نرم افزاری نیز باشد. کلیک بر روی دکمه “کپی” در پایین این نرم افزار و فرمت دی وی دی می خواستم شما را از دیسک دی وی دی، دی وی دی پوشه و فایل ISO را انتخاب کنید. DRIVE اکسترنال نیازی به نصب درایو ها و نرم افزار جانبی برای شناسایی ندارند. درایو نوری اکسترنال GP60NB50 ساهت شرکت اچ‌پی بوده و قابلیت خواندن و نوشتن روی CD و DVD را به ترتیب با 24X و 8X دارد. شما به عنوان مصرف‌کننده می‌توانید خیلی ساده، درایو نوری را به تلویزیون وصل کنید و انواع عکس‌ها، فیلم‌ها و آهنگ‌هایی را که روی دیسک نوری دارید از طریق تلویزیون پخش کنید.

  • در حالی که نسل اصلی  DDR دو انتقال داده را در هر چرخه ساعت انجام می دهد ، DDR2 می تواند به جای آن چهار انتقال در هر سیکل ایجاد کند.
  • اگر شما می خواهید از این ویژگی، شما نیاز به پرداخت برای آنها را به طور جداگانه.
  • به همین دلیل حتما چک کنید که لپ تاپ شما دو پورت USB از نوع 2 یا 3 در یک سمت لپ تاپ، داشته باشد.
  • همچنین یک پنل بر روی این دی وی دی درایوها قرار دارد که همانند درب قطعه عمل می‌کند.
  • سیستم رایانه ای باید به طور خودکار درایو جدید را شناسایی کرده و از آن استفاده کند.
  • در این پست به بررسی و خرید سی دی رام اکسترنال پرداخته و شما را با انواع مختلفی از برندهای ال‌جی، ایسوس، سامسونگ و… پرداختیم.

External Drive با کابل USB کار کرده و فرآیند خواندن اطلاعات از آن‌ها زمان بر تر می باشد. که برای خواندن داده ها از روی سی دی بر روی سی دی در حال چرخش حرکت می کند. امیدوارم که در این مقاله با تفاوت رم های کامپیوتری به خوبی آشنا شده باشید. اگر با استفاده از دکمه فیزیکی درایو دیسک باز نمی شود ،می توانید با رایانه شخصی این کار را انجام دهید. بر روی درایو نوری کلیک راست کرده و Update Driver را انتخاب کنید. اگر مشکوک هستید که درایو CD خود کثیف است ، باید یک پاک کننده CD / DVD-ROM بخرید.

سی‌دی-رام

اگر دقت کرده باشید ، سرعت خواندن / نوشتن در دی و دی یا سی دی ها با ترکیبی از یک عدد و حرف X بیان می شود . حرف X بیانگر یک عدد ثابت ( سرعت پایه ) در زمینه خواندن / نوشتن اطلاعات روی حافظه نوری است . این رقم در خواندن اطلاعات از سی دی برابر با 150 کیلوبایت در ثانیه ، برای دی وی دی 1385 کیلوبایت در ثانیه و برای دیسک بلوری برابر با 4500 کیلوبایت بر ثانیه است .

اگر درایو سی دی های دیگر را بخواند ، احتمالاً اولین مشکل کثیفی سی دی است. در این نوع در دی وی دی درایو، اگر شما دیسک را بر لبه‌ی دستگاه قرار دهید، دیسک به داخل کشیده می‌شود؛ مانند دی وی دی درایور های ماشین. برای استفاده از درایوهای CD / DVD برای گوش دادن به موسیقی ، سیگنال صوتی از درایو CD باید به محلول صوتی رایانه برسد. به طور معمول ، یک کابل کوچک دو سیمه با یک اتصال استاندارد از عهده این کار برمی آید. این کابل را به پشت درایو CD / DVD وصل کنید ، سپس بسته به تنظیمات صوتی رایانه ، انتهای دیگر را به کارت صوتی PC یا مادربرد متصل کنید.

هکرها اطلاعات کاربران واتس‌اپ و سیگنال را سرقت می‌کنند