بررسی اثربخشی داروهای مختلف در درمان COVID-19 New Cellular and Molecular Biotechnology Journal مجله تازه های بیوتکنولوژی سلولی مولکولی | دراگمد

شرکت گیلئاد همچنین در حال تهیه نسخه استنشاقی [حالت اسپری] دارو است تا شاید در صورت تایید بتوان آن را در خارج از بیمارستان استفاده کرد. برنامه “بازیافت تندرستی” هم داروی دگزامتازون را به آزمایش گذاشته است. داروهای مورد استفاده در درمان مالاریا از جمله داروهایی بوده که در برنامه های “آزمایش همبستگی” و در تحقیقات “بازیافت تندرستی” آزمایش شده است. یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است. با همراهی و همکاری با طیف وسیعی از شرکای کاری، یونیسف در ۱۹۰ کشور و نقطه از جهان برای کودکان فعالیت دارد تا به تعهداتش برای همه کودکان، به ویژه آسیب پذیرترین آنها، جامه عمل بپوشاند.

بررسی اثربخشی داروهای مختلف در درمان COVID-19 New Cellular and Molecular Biotechnology Journal مجله تازه های بیوتکنولوژی سلولی مولکولی | دراگمد

نتایج مطالعات را مقایسه و خلاصه کرده و اعتماد خود را به شواهد بر اساس عواملی مانند روش‌های مطالعه و حجم نمونه مطالعات رتبه‌بندی کردیم. داروهای لوپیناویر و ریتوناویر که همراه با داروهای مکملی اینترفرون آلفا استفاده شده­اند و نیز داروی هیدروکسی­کلروکین و کلروکین، اثر بخشی پایینی را نشان داده­اند. یکی از مواردی که به تازگی همراهان بیماران کرونایی را به وحشت و ترس… بسیاری از افراد در سطح جامعه با نگرانی به دنبال انجام تست های کرونا… نتیجه تست آنتی بادی منفی برای کوید-۱۹ رد کننده عفونت قبلی نیست. سلام به همراه فیزیوتراپی نیاز به تمرین درمانی و کاردرمانی می…

مراقبت از سلامت روانی کودکان و سالمندان در زمان شیوع کرونا | ویدئو

مطالعات نشان می‌دهد که تنها 16 درصد افراد مبتلا به کرونا جدید با چنین علائمی روبرو می‌شوند. مجموعه درمانکده شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید تا در هر زمان به طور آنلاین با پزشک در ارتباط باشید. برای این منظور کافی است درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان از مشاوره فوری بهره‌مند شوید. در مشاوره فوری خدماتی مانند بررسی نتیجه آزمایش کرونا، نتایج آزمایش‌های عمومی و بررسی علائم بیماری‌های جزئی ارائه می‌شود.

عفونت ادراری در کودکان و نوزادان؛ علائم، نحوه تشخیص و راه‌کارهایی برای پیشگیری از آن

اگر مبتلا به COVID-19 شده‌اید یا فکر می‌کنید به COVID-19 مبتلا شده‌اید ، با رعایت مراحل زیر ضمن محافظت از خود، به محافظت از سایر افراد منزل و جامعه خود کمک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 به Coronavirus (COVID-19) مراجعه نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنفولانزا به Influenza مراجعه نمایید.

اگر نیاز به مصرف دارو است طبق نظر پزشک دارو استفاده نمایید تا مجله ی پزشکی دراگمد علائم کاهش یابد. از درمان های خانگی برای تقویت و کاهش ضعف استفاده کنید و استراحت نیز داشته باشید. ویتامین D عملکرد سلول‌های ایمنی بدن، از جمله سلول‌های T و ماکروفاژها که بدن شما را در برابر عوامل بیماری‌زا محافظت می‌کند، افزایش می‌دهد. گذراندن 10 تا 15 دقیقه در معرض نور آفتاب یک روز در میان (بیشتر برای افرادی که پوست تیره‌تری دارند) سطح ویتامین D شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی سبزیجات سبز، پروتئین بدون چربی، چربی‌های سالم و میوه مصرف می‌کنید.

  • چنانچه علائم تنفسی (سرفه یا عطسه) دارید، برای محافظت از دیگران استفاده از ماسک پزشکی توصیه می‌شود، یا وقتی که از شخص مبتلا به کرونا نگهداری می‌کنید.
  • به عبارت دیگر، تجویز ترکیب این دو دارو برای مبتلایان به ویروس کرونا به بهبود آن‌ها کمکی نکرده، به کاهش میزان تلفات منجر نشده و میزان ویروس در بیمارانی که در شرایط وخیم قرار داشتند را کاهش نداده است.
  • از طرفی هم به نظر می رسد آنتی بیوتیک های ماکرولید مانند، باعث کاهش تولید سیتوکین های پیش التهاب مانند اینترلوکین 6 و TNF آلفا می شوند.
  • برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویروس COVID-19 که تحت نظارت است به وبسایت CDC در مورد انواع ویروسهای عامل COVID-19 مراجعه نمایید.